Od decembra 2017 ponúkame krátke exkurzie do priestorov premietacej miestnosti kina, kde Vám ukážeme okrem novej digitálnej kino techniky aj staré zariadenia vrátane premietačky 35 mm filmov, pretáčacieho stola a premietacích kotúčov a iných zariadení. Tiež Vás v krátkosti oboznámime s historickými faktami nie len o kine, ale aj o kultúrnom dome ako celku. Radi odpovieme aj na Vaše otázky.

Kvôli rozmerom premietacej miestnosti sú exkurzie vhodné pre menšie skupinky do 10 ľudí, veľké skupiny je potom potrebné rozdeliť na menšie. 

 

Od novembra 2017 ponúkame aj nekomerčné premietania určené najmä pre školy a škôlky, no v prípade záujmu aj pre iné organizácie (sociálne zariadenia, kluby dôchodcov, športové kluby,a pod.).

Vysielaný obsah musí byť v digitálnej forme DVD alebo Blu-ray nosiča. Žiadateľ si ho buď zabezpečuje sám vrátane vysporiadania autorských práv k obsahu, alebo po dohode zabezpečíme obsah my aj s vysporiadaním autorských práv. 

Exkurzie a neverejné premietania si môžete dohodnúť :

E-mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Telefonicky na: 053 417 42 17